Svatby

Jedna z nejdůležitějších životních událostí by měla být vzpomínkou ne jen ve vaší mysli.

Svatební fotografie nemají být pouze stereotypní klasikou,ale také momentkami,které v danou chvíli nevidíte,anebo nevnímáte.V době,kdy jsem se já vdávala,byl v menších městech jeden fotograf,který bral svatby jako na běžicím pásu.Občas se podařilo, že měl čas zúčastnit se svatební hostiny a tak i zachytil nějakou nevšední momentku.

Dnes bych byla ráda,kdybych měla například fotoknihu,kde není pouze klasický portrét svatebčanů a foto mých krásných šatů,ale také právě foto z ranních příprav,líčení,odjezd na obřad a zejména pak fotogalerii snímků ne jen slavnostní tabule,ale například z pozdější zábavy ( ráda vzpomínám na únos nevěsty ........)

Přípravy na tento den D nesmí být podceněny ani fotografem,proto se snoubenci konzultuji vše předem a tvoříme společně harmonogram.Zdarma ode mne dostanou poté také předsvatební foto.

Těhulky&Děti

Jedno z nekrásnějších období je před vámi.Pomalu vám poroste těhotenské bříško a vy se jistě již nyní ráda pochlubíte svým kamarádkám a příbuzným.Selfie dělá téměř každý z nás,ale co nechat zachytit tyto okamžiky natrvalo? A co až se vaše nejmenší láska narodí? Poslední měsíce těhotenství,první dny a týdny vašeho miminka,které se bude den ode dne měnit,první narozeninový dortík.To vše může náš objektiv zachytit a vy budete mít krásnou památku a vzpomínku na ty nejsladší chvíle a momenty.

Ne jen klasické fotografie,ale také fotokniha nebo i fotodárky Vašich nejmenších jistě potěší babičky a dědečky. Vymyslíme společně to nejlepší pro Vás a Vaše blízké.

PRODUKTOVÉ FOTO

a něco navíc......Služby pro firmy

Naše služby jsou také pro firmy,které pořádají významné události,výroční party,mimořádné návštěvy Vašich zahraničních klientů,teambuilding a další.

V naší nabídce nechybí,mimo foto-služeb, také poskytnutí a zajištění hostesek,pořádání modních přehlídek,pořádání akcí na klíč.

Cenová kalkulace při osobním jednání.

UPOZORNĚNÍ !

Neupravené fotografie neposkytujeme! Vybrané fotografie zasíláme přes úschovnu,případně předáme na flesch disku.

VŠECHNY FOTOGRAFIE JSOU PŘEDMĚTEM AUTORSKÉHO PRÁVA A MAJETKEM FOTOGRAFA A NESMÍ BÝT POUŽITY PRO JAKÝKOLI KOMERČNÍ ÚČEL,ÚPRAVY JINÝM FOTOGRAFEM ČI GRAFIKEM, PROPAGACI ČI PRODEJ TŘETÍ STRANĚ BEZ PŘEDCHOZÍHO PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA.

FOTOGRAFOVANÉ OSOBY MOHOU POUŽÍVAT FOTOGRAFIE PRO SVOU NEKOMERČNÍ OSOBNÍ PREZENTACI.

DLE AUTORSKÉHO ZÁKONA Č. 121/2000 SB. Fotografie jsou výhradně vlastnictvím fotografa a do doby, než-li budou upravené a připravené k vyzvednutí a zaplacené, není dovoleno bez mého souhlasu jakékoliv fotografie zveřejňovat kdekoliv na internetua pod. Každý neupravený náhled má přes sebe nápis "kopie" ,případně vodoznak a slouží pouze a výhradně k vašemu výběru pro odeslání objednávky. Nikoliv k vaší prezentaci. Fotografie ve formátu RAW nepředávám z důvodu případného zneužití.